Bezpłatna rehabilitacja bez wychodzenia z domu

Czym jest projekt CLEAR?

helpdeskJest to projekt międzynarodowy, mający na celu wprowadzenie innowacyjnych usług telemedycznych. Projekt jest prowadzony  jednocześnie w 4 krajach członkowskich UE: Włoszech, Holandii, Hiszpanii oraz Polsce i współfinansowany przez Komisję Europejską.

Dla kogo?

Projekt skierowany jest do pacjentów ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów oraz po zabiegach wszczepienia endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych.

Kto?

Projekt realizowany jest przez specjalistów Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Centrum Doskonałości “TeleOrto”, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus.

Dlaczego CLEAR?

Projekt CLEAR umożliwia w pełni darmową i profesjonalną tele-rehabilitację prowadzoną przez specjalistów w domu pacjenta przy pomocy komputera, za pośrednictwem Internetu. Projekt umożliwia podjęcie rehabilitacji w okresie przedoperacyjnym lub już we wczesnym okresie po operacji oraz stałą kontrolę stanu zdrowia pacjenta. Dodatkowym atutem przystąpienia do projektu jest bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi komputera, który zostanie wypożyczony na jego potrzeby.

W ramach projektu nasi fizjoterapeuci będą wykonywali badania na oddziale.

Zapytaj swojego lekarza bądź fizjoterapeutów CLEAR pod nr telefonu :

(22) 5021365 oraz mailowo: kontaktclear@gmail.com

Pobierz:

Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest odbycie konsultacji z rehabilitantami zarówno PRZED rozpoczęciem jak i PO zakończeniu ćwiczeń. Konsultacje odbywają się w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawa ul. Lindleya 4. Podczas konsultacji wykonywane jest badanie fizykalne, szkolenie z zakresu obsługi Platformy rehabilitacyjnej oraz wypełnienie przez pacjenta odpowiednich kwestionariuszy.